slide komunal

Svoz odpadů

sluzby1
sluzby2

 

Pravidelný svoz komunálního odpadu je prováděn vždy v pondělí (i v případě svátku). Přepravu odpadu zajišťuje firma TRANSPORT Trutnov s.r.o. V případě poškození popelnice či kontejneru pracovníky svozového vozidla, kontaktujte co nejdříve firmu Transport: 

Adresa:
V Aleji 131, Trutnov, 541 01
Tel: +420 499 828 341 
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svoz tříděných odpadů (papír – modré kontejnery, plasty – žluté kontejnery) probíhá zpravidla ve středu až pátek. Sklo je odváženo po naplnění kontejnerů na základě oznámení. Svoz zajišťuje také firma TRANSPORT Trutnov s.r.o.  Dále jsou po městě rozmístěny kontejnery na drobný elektroodpad, textil a použitý jedlý olej. Svoz zajišťují externí firmy.

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU
Svoz nebezpečného odpadu pro rok 2023 bude v těchto termínech 4.3.2023, 3.6.2023, 2.9.2023 a 2.12.2023, jedná se vždy o první sobotu v měsíci. Přesný termín bude vždy zveřejněn na internetových stránkách a plakátovacích plochách cca 1 týden před svozem.

SVOZ OBJEMNÝCH ODPADŮ 
Probíhá na jaře ("jarní kontejnery" třetí týden dubna) a na podzim ("podzimní kontejnery" třetí týden října). Přesný termín bude zveřejněn na internetových stránkách a plakátovacích plochách.Save
Centrum předvoleb ochrany osobních údajů
Cookies - jsou malé softwarové soubory, které nám umožňují ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás jako uživatele výhradně v době, kdy navštívíte některou z našich internetových stránek. Cookies nám pomáhají zjistit návštěvnost našich stránek a také počet jejich uživatelů. Stejně tak nám pomáhají přizpůsobit naše nabídky tak, aby vyhověly vašim potřebám a byly pro Vás maximálně účinné.
Povolit vše
Blokovat vše mimo nezbytné technologie
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Povolit
Zakázat