Statistika

Počet zobrazených článků
213852

Kontakt

Technické služby Žacléř,
spol. s r. o.


Nádražní 237, 542 01 Žacléř
IČ: 25991558
DIČ: CZ25991558
společnost je zapsána
v OR vedeném KS v HK, 
odd. C, vl. 18386

Tel.: +420 499 776 389 
email: posta@tszacler.cz

-----------------------------------

Pracovní doba:
Po - Pá:     6.00 - 14.30

Úřední doba:
Po - Pá:     7.00 - 15.00

Ověřená firma

Technické služby Žacléř, spol. s r.o. - netfirmy.czTechnické služby - netfirmy.cz

Vážení spoluobčané,

ve středu 3.5.2017 od 8:00 do 14:00 hod. dojde k přerušení dodávky pitné vody na tlakovém pásmu VDJ S. Porcelánka z důvodu rekonstrukce vodovodu. Odstávka se dotkne odběratelů v ulicích J. A. Komenského (od Keramtechu směr Královec), J. Jarosche, Nádražní, Hudební, Revoluční, Sněžná, Hasičská, K. H. Borovského, Obránců Míru, Červené a Bílé kolonie.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Každoroční jarní velkoobjemové kontejnery budou v letošním roce


přistaveny ve dnech 27. 04. 2017 čtvrtek a 28. 04. 2017 pátek.Stanoviště zůstávají jako při předchozích akcích - kotelna Na Pilíři a prostory u vlakového nádražní. Přistavení kontejnerů je plánováno na osmou hodinu ranní. Kontejnery budou dle potřeby průběžně odváženy až do cca 18:00 hodin . Po celou dobu akce bude na obou stanovištích přítomen pracovník TSŽ, který bude dohlížet na pořádek. Tato služba je určena pro občany města Žacléř – není určena pro podnikatele.

Železný odpad nevhazujte do kontejeru, ale odkládejte vedle kontejneru, pracovníci TSŽ je odvezou samostatně. Elektroodpad (ledničky, televize, mikrovlnky, rádia, přehrávače a další) můžete odvážet přímo ďo areálu komunálních služeb a údržby TSŽ (za vlakovým nádražím). Železný odpad a elektroodpad můžete odvážet průběžně celý rok v pracovních dnech od 6:00 do 14:30 hodin (v případě nepřítomnosti pracovníku v areálu KSÚ se prosím domluvte v kanceláři TSŽ na otevření). Mimo pracovní dobu po domluvě na TSŽ.

 2017 04 jarní kontejnery A3

 

R. Ilchmann
ved. KSÚ

 

 

V souladu s ustanovením § 36 odst. 5 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, zveřejňujeme porovnání všech položek výpočtu ceny vodného a stočného za rok 2016.

  2017 01 25 Žacléřská bílá stopa 2

Mapka v plné velikosti 2,5 MB (A3) ve formátu jpg na vyžádání.

22.02.2017 -  po oteplení a deštích trasy beze sněhu , v lese a na některých místech zbytky rozbředléhho sněhu s částečnou stopou.

10.02.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále projeta stopa skustrem pro klasiku přes Černou vodu do Královce, přes hlavní silnici podél trati na Dvorky a zpět do Černé Vody. Sníh tvrdy zmrzlý, místy ledovka.

07.02.2017 - po víkendovém oteplení a mrholení stopy vymrzlé a částečně vyfoukané. Pro nedostatek čerstvého sněhu nelze skutrem obnovit.

01. a 02. 02.2017 - projeto skustrem pro klasiku i skat s válcem od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále pro klasiku po hranici přes Boberský přechod na Polák k Tirbaru a přes Černou vodu do Královce, přes hlavní silnici podél trati na Dvorky a zpět do Černé Vody.

27.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku přes Černou vodu do Královce, přes hlavní silnici podél trati na Dvorky a zpět do Černé Vody. Za Černou Vodou je možno si zkrátit cestu přes pole a vyhnout se Královci a Dvorkům. Na otevřených loukách  stopu místy vitr zafoukává sněhem. Dále projeta stopa přes Růžový palouček, Boberské "Letiště, a přístup z ul. J. Jaroše (od kontejnerů).

26.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále po hranici přes Boberský přechod na Polák k Tirbaru. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru. Dále projeta Hadí stezka od Poláku k Hubertusce a dále zpět pod Hubertuskou po Polské straně na Boberský přechod (stopa pro klasiku).

23.1.2017 večer -  kontrola stop na běžkách :-) projeta hadí stezka a ceswta po Polské straně k Boberskému přechodu, Bobr, Růžový palouček a za Köstrem. Stopy zachovalé, v lesích již pocukrované jehličím a větvičkami, na volných prostrasnstvích částečně zafoukáno. Na několika místech poškozeno "blátošlapy" a traktorech.

21.1.2017 večer -  projeta stopa skustrem pro klasiku i skat na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru .
Pro klasiku přes Černou vodu do Královce, přes hlavní silnici podél trati na Dvorky a zpět do Černé vody stopa v dobrém stavu. Za Černou Vodou je možno si zkrátit cestu přes pole a vyhnout se Královci a Dvorkům.

20.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru . Dále přes Černou vodu do Královce, přes hlavní silnici podél trati na Dvorky a zpět do Černé vody. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru. 

Stopa od Tirbaru k přechodu v Bobru projeta na běžkách OK. Od dnešního dne se zdá plně funkční portál www.bilestopy.cz . Trasa vyznačená na portálu odpovídá tomu, co jsem dnes projel. Hezké sklouznutí.

18.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále po hranici přes Boberský přechod na Polák k Tirbaru. Dále přes Černou vodu do Královce, přes hlavní silnici podél trati na Dvorky a zpět do Černé vody. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru. Dále projeta Hadí stezka od Poláku k Hubertusce a dále zpět pod Hubertuskou po Polské straně na Boberský přechod (pouze projeto bez stopaře).

17.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále po hranici přes Boberský přechod. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem letiště v Bobru. Dále projeto z rozcestníku na Růžový palouček po louce do Černé Vody a dále do Královce.  Další nástupní místo v ul. J. Jaroše za bunkrem. Možné vyjet buď na louku za Köstrem, nebo jet do Bobru ke křížku a najet na louku - letiště v Bobru. 

16.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále po hranici přes Boberský přechod na Polák k Tirbaru. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem letiště v Bobru. Nástupní místo pro Žacléřáky i v ul. J. Jaroše za bunkrem. Možné vyjet buď na louku za Köstrem, nebo jet do Bobru ke křížku a najet na louku - letiště v Bobru. 

13.1.2017 - pokus projet stopu skustrem - silný vítr stopu okamžitě zafoukal. Projeto od K¨stru na Růžový palouček, kolečko kolem letiště v Bobru a zpět na Köstr. Vzhledem k předpovědi, další pokus až po zlepšení počasí.

10.1.2017 -  projeta stopa skustrem pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále po hranici přes Boberský přechod na Polák k Tirbaru. Dále přes Černou vodu do Královce, na polích místy minimální sněhová pokrývka. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru. Dále projeta Hadí stezka od Poláku k Hubertusce a dále zpět pod Hubertuskou po Polské straně na Boberský přechod (pouze projeto bez stopaře).

Rozšířil jsem na Vaše žádosti možnost nástupu v ul. J Jaroše (za bunkrem) a v Bobru u čp. 96 (naproti křížku na křižovatce z Naháňky do Bobru) a před čp. 28 (za mostkem pod křižovatkou se zrcadlem) .

Na portálu bilestopy.cz vyznačeno částečně (příště snad již bude zaznamenáno kompletní projetí, výpadky signálu operátora).

7.1.2017 -  projeta stopa přes Černou vodu do Královce, na polích místy minimální sněhová pokrývka. Na Letišti v Bobru a některých usecích uválcována  vedle stopy plocha pro bruslení. Stopy pro klasiku i bruslení louka za Köstrem, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále pro klasiku od hranic Boberského přechodu pod lesem na Polák k Tirbaru.

6.1.2017 - jsme projeli skustrem stopy pro klasiku na běžky od Köstru, kolem Růžového paloučku, kolem letiště v Bobru a dále po hranici přes Boberský přechod na Polák k Tirbaru. Pro klasické běžky vyhovující terén, místy s opatrností pro malou sněhovou vrstvu. Trasu částečně projela i rolba od Polských kolegů - letiště v Bobru, kolem růžového paloučku a louka za Köstrem. V pátek jsme odstranili spadlý strom na hadí stezce (z Poláku směrem na Hubertusku). Zároveň byla celá Hadí stezka projeta skutrem a urovnána, trasa určena pouze pro klasiku bez vyříznutí stopy.

Na portálu bilestopy.cz vyznačeno částečně (technický problém správce portálu) .

 

 

Vážení klienti, 

v období vánočních svátků od 23. prosince 2016 do 2. ledna 2017 bude provoz technických služeb omezen - čerpání dovolené. V uvedeném období budou probíhat pouze havarijní služby:

Vodovody a kanalizace - 23.-30.12.2016 Efler Jan. 31.12.-2.1.2017 Toman Václav

Kotelny: 23.-25.12.2016 Volhejn Josef, 26.12.-1.1.2017 Gondek Luboš, 2.1.-8.1.2017 Volhejn Josef

Úklid veř. prostr. (koše) 27.12. Gondek + Matějka, 30.12.2016 Gondek + Pospíšil

Zaměstnanci TSŽ přeji všem občanům klidné a pohodové prožití vánočních svátků, hodně zdraví a spokojenosti v příštím roce.

Radek Ilchmann 

 PF Žacléř náměstí

Podkategorie

Odkazy

 maly_znak        logo_san_1 
Město Žacléř      Sanikom PL

 

Copyright © 2017 | Kabelová televize Žacléř & Aleš Kubíček. Administrace