Prohlídka kompostárny a moderního zpracování domovních odpadů v Lubawce

Lubawka: Ve víru recyklace

Den otevřených dveří v Závodě pro likvidaci odpadů v Lubawce. Na akci plnou barev Ve víru recyklace Vás již podruhé zve společnost Sanikom. Soutěže, dílny a prohlídka závodu v Lubawce (ul. Zielona 30, pokračovat cestou podél potoka za tržnicí) se uskuteční v sobotu 20 května. Začínáme přesně v poledne.


 

AFISZ RECYKLINGOWYZAWROTGLOWY 2017

- Můžete se těšit na spoustu zábavy a také zajímavé ukázky racionálního hospodaření s odpady. Budete mít možnost sednout si za volant velkých strojů a moderních aut – informuje jednatel Sanikom sp. z o.o. v Lubawce, Andrzej Wojdyła.

Zaměstnanci Sanikomu přizvali ke spolupráci animátory z Krkonošské pracovny (Pracownia Karkonoska) a Valbřišského kulturního střediska (Wałbrzyski Ośrodek Kultury) a mladé herce z divadla Hej. Těšit se můžete na pestrý program, mj.: výuka bubnování a ekologické dílny, lovení rybiček, honička s lanem, žonglování s šátky. Budete mít prostor i na odpočinek, abyste nabrali sil k prohlídce moderního provozu. Exkurze v 12:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin, hry, dílny, soutěže o ceny nepřetržitě do 16:00 hodin.

ZUO Lubawka 1   ZUO Lubawka 2   ZUO Lubawka 3   ZUO Lubawka 4   ZUO Lubawka 5   ZUO Lubawka 6   ZUO Lubawka 7   ZUO Lubawka 8   ZUO Lubawka 9