Statistika

Počet zobrazených článků
415630

Kontakt

Technické služby Žacléř,
spol. s r. o.


Nádražní 237, 542 01 Žacléř
IČ: 25991558
DIČ: CZ25991558
společnost je zapsána
v OR vedeném KS v HK, 
odd. C, vl. 18386

Tel.: +420 499 776 389 
email: posta@tszacler.cz

-----------------------------------

Pracovní doba:
Po - Pá:     6.00 - 14.30

Úřední doba:
Po - Pá:     7.00 - 15.00

Ověřená firma

Technické služby Žacléř, spol. s r.o. - netfirmy.czTechnické služby - netfirmy.cz

 

Posláním TS je starost o VAK, výrobu tepla a teplé užitkové vody a čistotu  města  Žacléře ve všech jeho aspektech s důrazem na zabezpečení veřejných potřeb obyvatel. Spektrum činností je velmi rozsáhlé a není jednoduché všechny činnosti skloubit, tak aby výsledkem naší práce bylo čisté a zdravé město.  V této souvislosti se společnost a její zaměstnanci řídí následujícími zásadami:   

 

  1. Naší nejvyšší prioritou je čisté a funkční město v oblasti VAK a tepelného hospodářství v každém ročním období. Veškeré činnosti děláme ve firmě proto, abychom naplnili tento cíl, potěšili a uspokojili občana města. Chceme správně předvídat přání a potřeby našich spoluobčanů. Co jsme slíbili, chceme splnit.
  2. Za samozřejmé je považováno dodržování platných zákonů a jiných nařízení týkajících se jakosti, ochrany životního prostředí a zdraví.
  3. Za cíl si klademe nejen trvalé  zlepšování kvality práce, ale i zlepšování péče o životní prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
  4. Usilujeme o minimalizaci jakéhokoliv projevu znečišťování životního prostředí.
  5. Snažíme se zohledňovat názory a doporučení občanů města, zaměstnanců a zástupců zainteresovaných stran při přijímání opatření ke zlepšování kvality naší práce.
  6. Společnost hodnotí rizika možného ohrožení bezpečnosti a zdraví zaměstnanců.
  7. Naší snahou je zajistit profesionální úroveň všech činností, které vykonáváme. Chceme mít stabilní kolektiv zaměstnanců spokojených ve své práci.

 

Odkazy

 maly_znak        logo_san_1 
Město Žacléř      Sanikom PL

 

Copyright © 2017 | Kabelová televize Žacléř & Aleš Kubíček. Administrace